Witajcie !!!

W życiu nie ma przypadków ,wszystko dzieje się z jakiejś przyczyny!Jednak to my podejmujemy decyzje,to my popełniamy błędy,to my rodzimy się i umieramy. Jeżeli potrzebujesz mojej pomocy nie wahaj się dłużej ,umów się ze mną na postawienie kart lub doradztwo.

Skontaktuj się ze mną telefonicznie 662056230 lub E-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .

Witajcie, nazywam się Astylla - jestem wróżką, ezoteryczką i doradcą życiowym. Stawiam Karty Klasyczne, Tarot, dobrze czytam z ręki, używam także wahadełka i energetycznej szklanej kuli. Interpretuje sny i mam kontakt z wyższymi energiami .W ważnych chwilach życiowych pomagam potrzebującym wysyłając dobrą energię.

 Dostałam dar parapsychologiczny ,dlatego jestem zdolna przeniknąć tajemne znaczenie Kart. Mistyczne ścieżki to drogi przez nasze Drzewo Życia .Jesteśmy tylko ludżmi ,dlatego często błądzimy ,podejmujemy złe decyzje, wpadamy w tarapaty .Ja jako wróżka będę waszym doradca, podpowiem wam co macie robić ,jak dalej żyć

Niestety nie każdy ,kto pragnie wróżby może ja uzyskać .W niektórych sytuacjach informacje będą zablokowane i niczego się nie dowiemy .Karty mówią tyle ,ile dany człowiek powinien wiedzieć dla swojego dobra.

Jeśli czujesz ,że jesteś na zakręcie lub w dołku emocjonalnym ,brak ci wiary w siebie i lepsze jutro, To skorzystaj z tej możliwości ,która ci daję .W życiu nie ma przypadków, wszystko dzieje się z jakiejś przyczyny.                                                        

                                                                                                           ASTYLLAezoteryczkaezoteryczka Astyllaezoteryczka i wróżka

JoomSpirit