Urodziłam się z talentem do przepowiadania przyszłości, już jako mała dziewczynka wróżyłam. Od starej Szeptuchy z Podlasia dowiedziałam się ,że moim przeznaczeniem jest wróżbiarstwo. Pokazała mi świat kart klasycznych i wiele nauczyła.
W życiu nie ma przypadków, wszystko dzieje się z jakiejś przyczyny! Jednak to my podejmujemy decyzje, to my popełniamy błędy,to my rodzimy się i umieramy. Jeżeli potrzebujesz mojej pomocy nie wahaj się dłużej ,umów się ze mną na postawienie kart lub doradztwo.

Dostałam dar parapsychologiczny, dlatego jestem zdolna przeniknąć tajemne znaczenie Kart. Mistyczne ścieżki to drogi przez nasze Drzewo Życia. Jesteśmy tylko ludźmi, dlatego często błądzimy, podejmujemy złe decyzje, wpadamy w tarapaty. Ja jako wróżka będę waszym doradca, podpowiem wam co macie robić, jak dalej żyć.
Niestety nie każdy ,kto pragnie wróżby może ja uzyskać. W niektórych sytuacjach informacje będą zablokowane i niczego się nie dowiemy. Karty mówią tyle ,ile dany człowiek powinien wiedzieć dla swojego dobra.

Jeśli czujesz ,że jesteś na zakręcie lub w dołku emocjonalnym, brak ci wiary w siebie i lepsze jutro, To skorzystaj z tej możliwości, która ci daję. W życiu nie ma przypadków, wszystko dzieje się z jakiejś przyczyny.  
ASTYLLA