TAROT

To cudowne narzędzie do poznawania przyszłości. Potrafi pokazać wszystkie wasze myśli,zamiary ,intencje i zdarzenia Jako wróżka analizuje wasze uczucia, finanse, pracę, biznesy, zdrowie. Udzielam rad, przepowiedni i ostrzeżeń. Nie raz to czego się dowiecie, może wam się nie spodobać, ale uważam, że jako wróżka muszę być uczciwa wobec Was, może być szansa, że jeszcze nie jest za późno i można odwrócić zły los.

KARTY KLASYCZNE

To od nich wszystko się zaczęło. Potrafię z nich ułożyć Układ na Życie. Pokazuje proste, ale ważne momenty naszego życia. Śluby, Narodziny, Dzieci, Śmierć. Układ Na Życie nagrywam w formie filmiku prywatnego, dlatego zawsze możecie do niego wracać.

KARTY LENORMAND

To wspaniałe ,proste i symboliczne karty. Układam z nich Wielką Tablice, pokazuje najbliższą przyszłość, teraźniejszość i przeszłość. Pokażą kto was kocha, kto nienawidzi, czy będziecie szczęśliwi, a może będziecie płakać. Ten układ tez możecie zamówić w formie filmiku prywatnego.

NUMEROLOGIA

Zawsze sprawdzam waszą wibracje urodzeniową, jest to kod waszego życia. Poprzez liczby można wyczytać wiele ciekawych spraw, wasze talenty, predyspozycje, wady, zalety, choroby, a nawet długość życia. Numerologia podpowie kiedy założyć firmę, albo pojechać w podróż.

MAGIA I RYTUAŁY

Zajmuję się Białą Magią, w Nów i Pełnie Księżyca robię rytuały, na przyciągnięcie miłości, pieniędzy, zdrowia, klientów. Na odcięcie złych energii ( klątw ,uroków ,złożeczeń itd.), by wiodło wam się lepiej. Do rytuałów stosuje Magię świec i kamieni. Rytuał to takie lekarstwo nie zawsze daje 100% gwarancji, jednak jest to możliwe i tak się dzieje. Robię tez oczyszczanie i wzmacnianie czakr i aury. Oczyszczam wahadłem, białą szałwią i Paulo Santi. Sprawdzam, czy wasze czakry są zanieczyszczone i czym. Nie raz może to być wampir energetyczny, nie raz podczepy złych energii itp. W waszej aurze wiele widać, może to być zła energia waszego domu, duchy demony, klątwy, uroki, złe oko, matryce rodzinne, klątwy rodzinne i wiele innych. Sprawdzam też wasze ostatnie wcielenie i co w tym życiu macie jeszcze do przerobienia.

OCZYSZCZANIE

Oczyszczanie, odcinanie blokady, klątwy, uroki, podczepy, złe energie, sprawdzanie karmy.

RUNY

Najstarsza wyrocznia .Runy mogą nam wiele powiedzieć lub pomóc. Działają kształtem,dlatego często z nich robię talizmany np. na wygranie sprawy sądowej ,na zdanie egzaminu,na poprwę finansów ,na ochronę.